• Organizačné pokyny pre nástup v ZUŠ Mojmírovce šk.roku 2021/2022

• Vážení rodičia, pre Vašu lepšiu orientáciu v prvých dňoch školského roku 2021/2022 na našej ZUŠ Mojmírovce si Vás dovoľujeme informovať o organizačných pokynoch pre našich žiakov a rodičov.

1. Nástup do školy je 2.9.2021 (štvrtok) v dopoludňajších hodinách v čase od 08:00 – 12:00 hodine, prípadne po dohovore s triednym učiteľom v iný čas.

2. Žiaci zo ZŠ Mojmírovce po vybavení si povinností daných v ZŠ Mojmírovce, vyhľadajú svojich triednych učiteľov v priestore pred vstupom do ZUŠ a tam im budú poskytnuté ďalšie informácie o organizácii vyučovania v ZUŠ na ďalšie dni.

3. V prípade žiakov z okolitých ZŠ, SŠ a VŠ, ktorí sa nedostavia v daný deň do ZUŠ, prosím  kontaktujte svojho triedneho učiteľa v ZUŠ za účelom dohodnutia si konkrétneho času stretnutia, prípadne iných požadovaných informácií.

4. V prípade nejasností alebo problému s kontaktovaním tr. učiteľa v ZUŠ prosím volajte riaditeľa ZUŠ Mojmírovce: Bc. Rudolf Arpáš, mobil: 0915738517.

5. Prosím, pre ďalšie informácie čítajte v hornom menu - PREVÁDZKA ZUŠ 2021/2022.

V Mojmírovciach 31.8.2021

Bc. R. Arpáš, riaditeľ ZUŠ.