• Krásne Vianoce a Nový rok 2023.

• Príjemné VIANOČNÉ SVIATKY

plné lásky, pohody, pokoja,

v Novom roku 2023

veľa zdravia, spokojnosti,

pracovných a osobných úspechov Vám praje

kolektív zamestnancov

Základnej umeleckej školy v Mojmírovciach.

• Návrat do škôl 2021

• Kompletný materiál nájdete na tomto linku: https://www.ucimenadialku.sk/usmernenia/navrat-do-skol-2021

Návrat do škôl 2021, manuál, bod č. 9:

Školský klub detí, Základná umelecká škola, Jazyková škola a Centrum voľného času.

Školský klub detí postupuje rovnako ako prvý stupeň základnej školy bez nutnosti testovania, okrem situácie podľa COVID AUTOMATU v IV. stupni varovania.

Základné umelecké školy, Jazykové školy a Centrá voľného času po skončení vianočných prázdnin budú postupovať v zmysle ďalších rozhodnutí Pandemickej komisie vlády SR, Ústredného krízového štábu, vlády SR v uznesení, Úradu verejného zdravotníctva SR, následného rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu a podľa pravidiel COVID AUTOMATU.

• Dištančné vzdelávanie v ZUŠ Mojmírovce pokračuje

• Vážení rodičia.

Na základe nedoriešených otázok nástupu žiakov k obnove prezenčného vyučovania v ZUŠ  pokračujeme naďalej od 7.12.2020 v dištančnom vzdelávaní až do odvolania.

Bc. Rudolf Arpáš, riaditeľ školy.